Astfel, in fiecare zi va vom prezenta, in cate un articol dedicat, toate informatiile pe care am reusit sa le obtinem despre fiecare candidat in parte. Ca sa nu existe niciun fel de dubii privind ordinea publicarii articolelor, acestea vor aparea in ordine alfabetica (numele candidatului). Asa ca stati pe aproape, cum se spune, ca sa cititi detalii importante despre cei pe care intentionati sa puneti stampila in 5 iunie si, mai important, sa-i girati cu increderea voastra pentru urmatorii patru ani.
De ce aceasta initiativa? Pentru ca punem pariu ca multi dintre alegatorii din Sectorul 4 nu sunt prea bine informati in legatura cu toti candidatii care vor fotoliul de primar, iar o parte si mai mare din electorat inca ezita sa faca o alegere clara, ceea ce s-ar putea traduce prin lipsa de la vot.
Iata ordinea în care vom publica articolele:
Accident cu motocicletă la ieșirea din Pasajul Piața Sudului, luni dimineață / Accidentul a avut loc în jurul orei 07:45, conform informațiilor oferite de membrii grupului „Info Trafic București...
Autoritatea pentru Supravegherea și Protecția Animalelor a lansat catalogul online al cățeilor din adăposturile ASPA, anunță Primarul General, pe Facebook. Vestea este foarte bună pentru iubitorii de animale care...
De nenumărate ori am scris, pe Sectorul4LIVE, despre incendiile devastatoare de vegetație din Delta Văcărești, incendii care s-au petrecut inclusiv după declararea zonei drept arie protejată – Parcul Natural...
Accident cu motocicletă la ieșirea din Pasajul Piața Sudului, luni dimineață / Accidentul a avut loc în jurul orei 07:45, conform informațiilor oferite de membrii grupului „Info Trafic București...
Iata ce amenzi risca posesorii de animale din Sectorul 4 daca nu respecta legea
Primaria Sectorului 4 si-a facut aplicatie mobila de sesizari
ASPA a lansat catalogul online al cățeilor din adăposturile Autorității!
Utilizam module cookie pentru a va oferi cea mai buna experienta pe site-ul nostru. Pentru a afla mai multe despre modulele cookie pe care le folosim sau cum sa le dezactivati accesati butonul SETARI
Sectorul4live.ro utilizeaza cookie-uri pentru a va oferi o experienta de utilizare cat mai buna. Informatiile cookie sunt stocate in browserul dumneavoastra si au functii precum recunoasterea dumneavoastra atunci cand va intoarceti pe site-ul nostru si ne ajuta sa inteleagem care sunt sectiunile din website pe care le considerati cele mai interesante si mai utile.
Puteti ajusta toate setarile cookie-urilor folosind optiunile din stanga acestui mesaj.
Aflati mai multe despre Politica noastra de confidentialitate si Politica privind fisierele de tip cookie.
Fisierele cookie strict necesare trebuie sa fie activate permanent, astfel incat sa putem salva preferintele pentru setarile acestora.
Dezactivarea acestui modul cookie, va impiedica salvarea preferintelor. Aceasta inseamna ca de fiecare data cand vizitați sectorul4live.ro, va trebui sa activati sau sa dezactivati cookie-urile din nou.
Mai multe informatii despre Politica privind fisiere de tip cookie.
radu
May 18, 2016 at 12:31 pm
Singurul dintre toti care mi se pare ok este Baluta. Cel putin asta tot a mai facut cate ceva in lunile astea de cand este interimar.
Emilia Popescu
May 23, 2016 at 7:41 am
Eu il votez pe Stefan Spiridon .Un tanar care stie ce vrea 🙂
stefan
May 24, 2016 at 7:35 pm
Votez Daniel Baluta! Este un OM deosebit! Chiar merita primar!! Sper sa iasa!!
Emilia Popescu
May 23, 2016 at 7:41 am
Votam Stefan Spiridon ,un tanar care stie ce vrea .Nascut si crescut in sectorul 4 .
Theodora
May 23, 2016 at 7:43 am
Tot cu Stefan votez si eu .Stiu sigur ca nu este bagat in mizeriile astora.